Find a real estate in Krakow

Fantastyczna lokalizacja w centrum Krakowa. Bez prowizji.

306 000,00 zł

Description

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. BEZ PROWIZJI.

Nowe mieszkanie w całkowicie odnowionej 100-letniej kamienicy w fantastycznej lokalizacji, na rogu Starowiślnej i Miodowej.


---KAMIENICA---

Kamienica przeszła remont generalny. Nowe są:
- instalacje wod-kan
- instalacje kominowe (wentylacja)
- instalacje elektryczne
- ogrzewanie miejskie
- elewacja (z ociepleniem)
- piwnice
- stolarka okienno-drzwiowa
- instalacje: tv, domofon, internet
- podbicie fundamentów

Nieczęsto się zdarza, by kamienica w tak świetnej lokalizacji została odremontowana w tak gruntowny sposób. Ostatnią rzeczą jaka pozostała do zrobienia to elewacja od frontu.

Dodatkowym atutem jest, że mieszkanie jest w oficynie, dzięki czemu jest cicho. Okna wychodzą na południe (więc mimo parteru, jest jasno), na dziedziniec, który jest do wyłącznej dyspozycji właściciela mieszkania.


---MIESZKANIE---

W mieszkaniu wszystko zostało zrobione od nowa (wszystkie instalacje również), łącznie ze stropem. Wykończenie jest w podwyższonym standardzie (materiały i sprzęty z półki średniej i wyższej, meble na wymiar, ręcznie malowane gałki, specjalnie projektowane przez uznaną artystkę), a do tego idealne wykorzystanie powierzchni, dzięki czemu, mimo małego metrażu, mieszkanie jest bardzo komfortowe dla singla). Remont generalny przeprowadzany był przez doświadczoną i dokładną ekipę z użyciem dobrej jakości materiałów.

Do mieszkania przynależy spora komórka lokatorska.

W cenie mieszkania jest wszystko co się w nim znajduje. Od żelazka, po pralkę. Nie wymaga ono zainwestowania nawet złotówki. Można od razu je wynajmować.


---LOKALIZACJA---

W pobliżu znajduje się wszystko co potrzebne do bardzo wygodnego życia. W promieniu 50 metrów znajdują się m.in.:
- piekarnia
- restauracje (w tym tańsze lunch bary)
- puby
- parking (na ulicy oraz strzeżony)
- korty tenisowe
- przystanek tramwajowy
- supermarket
- drogeria
- pralnia

A to wszystko w zasięgu zaledwie 50 metrów! Ponadto w kilka minut można dojść do Galerii Kazimierz, na bulwary wiślane, czy rozkoszować się urokami Kazimierza. Również na Rynek jest bardzo blisko.

Jeśli chce się mieć blisko nad Wisłę, na Rynek i na Kazimierz, to trudno sobie wyobrazić lepszą lokalizację!


---DLA KOGO---

Mieszkanie jest małe, dlatego kosztuje stosunkowo mniej, niż np. mieszkania o metrażu 25-30 m2, które nie oferują niczego więcej. Cena nie jest niska, ale jest ona pochodną doskonałej lokalizacji i doskonałego stanu kamienicy oraz tego, że mieszkanie jest praktycznie nowe i bardzo dobrze wyposażone. To idealna inwestycja, gdyż takie mieszkanie będzie tylko zyskiwać na wartości. Świetnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy, który może dać wysokie zyski. Jest też dobrą opcją, by czerpać zyski z wynajmu długoterminowego (mieszkanie zostało wynajęte już w pierwszy dzień, w cenie 2 tys. złotych/miesiąc). Można też samemu zamieszkać i czerpać pełnymi garściami z uroków Kazimierza i Starego Miasta.

UWAGA: Oferta nie jest dla każdego. Mieszkanie sprzedawane jest wyłącznie z drugim mieszkaniem (za ścianą), gdyż oba mieszkania powstały w wyniku podzielenia większego. Znajdują się na jednej KW. Nie ma problemu by wydzielić je na osobne KW. Do tej pory nie zostało to zrobione, gdyż mieszkanie jest kupione na kredyt.

MIESZKANIE SPRZEDAWANE JEST BEZ PROWIZJI. To kolejna oszczędność na poziomie ok. 10 tysięcy złotych!
ID 68
PROPERTY Apartment
Type For sale
City Kraków
Address Starowiślna 54
Sq. meters 18 m2
Price per m2 17000 zł / m2
Rent fee 262 zł
No of rooms 1
No of floors 1
Floor Ground floor
Heating Miejskie
Condition Do zamieszkania
Year 1920
Market Secondary market
  • Balcony
  • Basement
  • Garage
  • Lift
  • 2 levels

Jeśli planujesz kupić tę nieruchomość w kredycie

poniżej zobaczysz uśrednioną ratę miesięczną

1539.18 zł* /miesiąc

INQUIRY ABOUT THIS OFFER