Find a real estate in Krakow

Małe studio w sercu Starego Podgórza, stan deweloperski

220 000,00 zł

Description

Nowe mieszkanie, w kamienicy blisko Pl. Bohaterów Getta. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu, wykonane przez inwestora, który specjalizuje się wyłącznie w poddaszach, dzięki czemu robione są one z uwzględnieniem najlepszych materiałów, przez wyspecjalizowane ekipy. Dzięki temu klient dostaje klimatyczne mieszkanie na poddaszu, z pewnością, że mieszkanie będzie bezproblemowe.

Dodatkowo, sprzedający dysponuje ekipą, która może natychmiast wejść i wykończyć mieszkanie pod klucz, co jest niewątpliwie dużym atutem.


---MIESZKANIE---

Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Jego wielkość to 19,96m2 powierzchni użytkowej (27,98m2 po podłodze). Składa się z:
Pokój z aneksem kuchennym - 16,6m2 (24,62m2)
Łazienka - 3,36m2

Ogrzewanie gazowe, z wysokiej klasy pieca dwufunkcyjnego, co daje spokój użytkowania na lata. Ponadto jest to niezwykle ekonomiczna forma ogrzewania. Koszt miesięczny ogrzewania w okresie zimowym dla tego mieszkania to szacunkowo ok. 150 złotych.

Mieszkanie dobrze doświetlone. Okna zarówno na stronę wschodnią, jak i zachodnią. W mniejszym pokoju znajdują się okna połaciowe, a w większym normalne okno. Ponadto każdy z pokoi posiada dodatkowo, mniejsze okna bliżej podłogi.

Niedawno zostało odrestaurowane podwórko, wymieniona stolarka drzwiowa. Okolica jest cicha.

Widok na park i zabytkowy budynek..


---LOKALIZACJA---

Mieszkanie znajduje się w samym sercu Starego Podgórza, jednej z najmodniejszych obecnie dzielnic Krakowa, w której nie powstają już budynki, a odrestaurowywane są stare, klimatyczne kamienice. Obszar ten jest pełen świetnych restauracji, klimatycznych knajpek. Bardzo blisko jest do pięknych, pozwalających odetchnąć od codziennego zgiełku, miejsc:
- park Bednarskiego - zielone płuca Krakowa
- bulwary Wiślane
- odnowiony Rynek Podgórski z przepięknym kościołem św. Józefa
- przestrzenny Pl. Boh. Getta, o niebanalnej architekturze

W pobliżu znajduje się wszystko co potrzebne do bardzo wygodnego życia. Ponadto w kilka minut można dojść do Galerii Kazimierz, na bulwary wiślane, czy rozkoszować się urokami Kazimierza.

Jeśli chcemy mieć blisko nad Wisłę i na Kazimierz, to jest to fantastyczna lokalizacja!


---DLA KOGO---

Ten metraż, w tej lokalizacji, idealnie sprawdzi się dla:
- osoby, która chce żyć w centrum na wysokim poziomie, oczekującej autentyczności, doceniającej klimat i architekturę Starego Podgórza
- inwestora chcącego ulokować kapitał i pomnażać zyski z najmu długoterminowego (ceny w tej okolicy będą już tylko rosnąć, ze względu na bliskość ścisłego centrum, rewitalizację Starego Podgórze i brak miejsca na budowanie kolejnych kamienic)
- inwestora chcącego czerpać spore zyski z najmu krótkoterminowego - ta lokalizacja jest bardzo dobrze oceniana przez turystów

Prowizja: 2%, do negocjacji.
ID 72
PROPERTY Apartment
Type For sale
City Kraków
Address Benedykta
Sq. meters 27.98 m2
Price per m2 7863 zł / m2
Rent fee 150 zł
No of rooms 1
No of floors 3
Floor Attic
Heating Gazowe
Condition Do wykończenia
Year 2018
Market Secondary market
  • Balcony
  • Basement
  • Garage
  • Lift
  • 2 levels

Jeśli planujesz kupić tę nieruchomość w kredycie

poniżej zobaczysz uśrednioną ratę miesięczną

1106.6 zł* /miesiąc

INQUIRY ABOUT THIS OFFER